Zwrot podatku

odzyskiwanie podatku z USA, UK i Irlandii

RoTax - Odzyskamy dla Ciebie 100% Twojego podatku z USA ... najtaniej

Promocje

Polecisz nas swoim znajomym, my odwdzięczymy się rabatem
 

Wierzymy, iż wielu z Was, przekonanych o naszej wiarygodności i rzetelności poleci nas swoim znajomym i przyjaciołom. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalne promocje, a mianowicie, wszyscy nasi Klienci którzy zarekomendują nas swoim znajomym, otrzymają zniżkę na nasze usługi w wysokości 10 % za każdą osobę która zgłosi się do nas.

 


Przekonajcie się że to naprawdę działa.
 
Procedura jest naprawdę prosta. Wystarczy, iż osoba która zgłosi się do nas z Twojego polecenia wpisze w formularzu rejestracyjnym Twoje imię i nazwisko, a my, po 15 kwietnia 2013 roku skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania numeru rachunku bankowego, na którym będziemy mogli zdeponować wcześniej wniesioną opłatę.

Zniżki dla grup

Zgłaszając się do nas w grupie,  istnieje możliwość indywidualnego ustalenia wysokości opłaty. Wystarczy napisać na nasz adres rotax@rotax.com.pl informację ile osób liczy grupa i ile średnio wyniosły podatki FED i stanowe zapłacone za granicą.  Otrzymają Państwo informacje zwrotną z proponowanymi warunkami rozliczenia.
Nasi Klienci zyskują jeszcze zanim otrzymają zwrot swoich podatków. Polecając naszą usługę swoim znajomym przyznajemy Ci rabaty na nasze usługi.
Jak odzyskać podatek z USA? Zwrot podatków z USA.