Zwrot podatku

odzyskiwanie podatku z USA, UK i Irlandii

RoTax - Odzyskamy dla Ciebie 100% Twojego podatku z USA ... najtaniej

Procedura

Procedura rozliczeniowa została uproszczona do niezbędnego minimum.

 

Prosimy o wypełnienie krótkiego Formularza zgłoszeniowego. Na jego podstawie natychmiast zostaną wysłane do Ciebie dokumenty. Prosimy o ich podpisanie i przesłanie na nasz adres, wraz z poniższymi załącznikami:

  1. Formularz W-2 który otrzymaliście od Waszego amerykańskiego pracodawcy (pracodawców). Każdy pracodawca ma obowiązek przesłania Wam tego dokumentu do połowy lutego następnego roku po roku, w którym dla niego pracowaliście. Jeśli tego nie uczyni możecie się z nim kontaktować w celu jego uzyskania, lub dokonać tego z naszą pomocą. W tym celu potrzebna nam będzie kopia Waszego ostatniego pay-check’a, z dokładnymi danymi pracodawcy. Ta dodatkowa usługa wykonywana jest przez nas bezpłatnie
  1. Kopia Social Security Card
  1. Kopia Wizy
  1. Kopia DS 2019
  1. Kopia strony paszportu ze zdjęciem

Podpisane formularze i wymienione wyżej kserokopie prosimy przesłać na adres:

Rotax
Ul. Matejki 8/4
91-402 Łódź
lub na adres elektroniczny :
! UWAGA !

Ze względu na potrzebę wysłania otrzymanych dokumentów do amerykańskiego Urzędu Skarbowego, prosimy o przesłanie nam dokumentów skanowanych, nie zaś zdjęć wykonanych aparatem cyfrowym

 

Po otrzymaniu wymaganych dokumentów Wasze zeznanie zostanie wypełnione w ciągu 24 godzin, o czym zostaniecie niezwłocznie powiadomieni drogą elektroniczną. Potwierdzenie będzie zawierało raz jeszcze kwotę podatku która zostanie Wam zwrócona, jak również wysokość pobieranej przez nas opłaty i numer konta na który możecie dokonać jej przelewu.

Po otrzymaniu potwierdzenia iż powyższa opłata wpłynęła na nasz rachunek Wasze zeznanie zostaje natychmiast wysłane do Stanów Zjednoczonych i jedyne co pozostaje to zaplanowanie w jaki sposób mogą zostać spożytkowane pieniądze, które otrzymacie w ciągu 2-3 miesięcy.

Usługa zaprojektowana jest tak, aby każdy nasz Klient wiedział co dzieje się z jego pieniędzmi.
Jak odzyskać podatek z USA? Zwrot podatków z USA.